Wszystkie miejsca

Westfield Arkadia / Cinema City Arkadia

WarszawaAl. Jana Pawła II 8200-175

15-salowy multipleks znajdujący się w Centrum Handlowym Arkadia należy do największego operatora kin w Europie Środkowo-Wschodniej – Cinema City.


W swoich salach jednocześnie mieści prawie 2800 widzów. Oprócz seansów 2D i 3D można zobaczyć również filmy w formacie 4DX®. To właśnie w Arkadii bowiem uruchomiono pierwszą w Polsce, a drugą w Europie i trzecią na świecie, autorską salę kinową 4D, w której widz odbiera film nie tylko poprzez obraz i dźwięk, ale także przez ruch.

Jako popularna sieć kinowa oferuje swoim widzom oprócz seansów filmowych z bieżącego repertuaru, również seanse dedykowane. Sa nimi m.in. seanse wyłącznie dla kobiet pod nazwą „Laidies nights” oraz bogatą ofertę edukacyjną dla dzieci i młodzieży.

Kino dostosowane jest do potrzeb osób niepełnosprawnych. CC oferuje swoim widzom szeroki wybór przekąsek i napojów w barze kinowym oraz kawiarni Cinema Cafe.

Kasa czynna codziennie: otwierana 15 minut przed pierwszym seansem i zamykana 15 min. po rozpoczęciu się ostatniego seansu